شرکت های زیر مجموعه

شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه

شركت توسعه عمران بيمه (سهامي خاص) براساس تصميم سهامداران اصلي، در تاريخ ۲۴/۰۷/۱۳۸۶ تأسيس و تحت شماره ۳۰۶۲۲۲ در اداره كل ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيد و فعاليت خود را از اواخر سال ۱۳۸۶ آغاز نمود. اين شركت يكي از شركت هاي ساختماني كشور وابسته به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است كه در عرصه فعاليت هاي ساختماني به مثابه يكي از  شركت هاي مهم ساختماني در امر ساخت مراكز تجاري، اداري و مسكوني وتفریحی اشتغال دارد.

اين شركت از سال ۱۳۸۶ فعاليت خود را با خريد و ساخت پروژه هاي مسكوني عراقي، پروين و بلوار فردوس آغاز نموده است. با خريد زمين و آغاز عمليات اجرايي پروژه بزرگ تجاري «خليج فارس» شركت از سال ۱۳۸۸، فعاليت هاي خود را معطوف به اجراي پروژه هاي بزرگ ساختماني نموده كه بنا به دلايلي از ابتداي نيمه دوم سال ۱۳۹۰ متوقف و مجددا از آذر ماه سال مذكور با توجه به تحول عظيمي كه در ساختار و نگرش شركت به وجود آمد ،‌ تلاش موثري را در جهت فعال نمودن پروژه مذكور آغاز كرد.

طبق ماده ۳ اساسنامه موضوع فعاليت شركت عبارت است از:

۱) توسعه بخش ساختمان و عمران شهری و روستایی در زمینه های مسکونی، تجاری، اداری، خدماتی، صنعتی، آموزشی، شهرسازی، معماری، توریستی، اقامتی، ورزشی، تفریحی در داخل و خارج از کشور از طریق تأمين سرمايه و منابع مالي.

۲) احداث، مدیریت، طراحی، مباشرت و مشارکت در ساخت واحداث کلیه واحدهای ساختمانی و املاک موضوع بند ۱٫

۳) تحصیل وام و اعتبار از سیستم بانکی ، مؤسسات مالی و اعتباری داخل و خارج از کشور در راستای تحقق موضوع فعالیت و اهداف شرکت.

۴) تاسیس یا مشارکت در تأسیس شرکتها و مؤسسات در اجرای موضوع فعالیت شرکت و سرمايه گذاري در سهام سایر شرکتها و نیز انجام عملیات مجاز بازرگانی مرتبط با موضوع شرکت.

۵) سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در امور و طرح­های تولیدی و فروش مصالح، ماشین آلات و ادوات ساختمانی

۶) عرضه خدمات مطالعاتی، پژوهشی و مشاوره­ای در زمینه مدیریت و تامین مالی کلیه فعالیت­های مربوط به بخش ساختمان و توسعه عمران شهری و روستایی.

۷) خرید و فروش املاک و مستغلات.

۸)  بازاریابی، اجرای سیستم مالکیت زمانی، پیش­فروش و فروش واحدهای ساختمانی در دست احداث و ساخته شده.

۹)  مبادرت به انتشار اوراق مشارکت و سایر اوراق بهادار پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی در راستای تامین منابع مالی پروژه­های مورد سرمایه­گذاری.

۱۰) اخذ و اعطای نمایندگی و ایجاد شعبه در داخل و خارج از کشور.

 

ورود به سایت

شرکت خدمات مهندسی مشاور ایران (سهامی خاص) در سال ۱۳۵۶ تأسیس و از سال ۱۳۶۶ با نام شرکت خدمات مهندسی مشاور ایران در زمینه طراحی و اجرای پروژه‌ها، مدیریت طرح و اجراء، پیمانکاری، نگهداری و بهره برداری از ابنیه و همچنین کلیه خدمات مهندسی مشاور از جمله (مطالعه، طراحی و نظارت) در انواع پروژه‌های ساختمانی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت هم اکنون علاوه بر طراحی و اجرای پروژه‌های مختلف در حال سرمایه گذاری و مشارکت با شرکت های دیگر نیز می باشد. در تمامی دوران فعالیت، رعایت اصول مهندسی و استفاده از آخرین استانداردهای کیفی و تکنولوژی های نوین ساختمان همیشه سرلوحه شرکت بوده و با بکارگیری نیروهای متخصص توانسته است در انجام رسالت خود سربلند و توانا باشد.

مأموریت ها

۱٫     ایجاد بستر مناسب سرمایه‌گذاری و استفاده بهینه از منابع برای سهامداران با حفظ و ارتقاء ارزش سهام و تأمین سود مورد انتظار آنان

۲٫     فراهم نمودن زمینه سرمایه‌گذاری مطمئن و سازنده در جهت نیاز کشور و منطبق بر مبانی اقتصادی سالم و شکوفا برای سایر بخش‌ها به نحوی که حتی شرکت‌های غیر سهامدار و نیز انگیزه مشارکت و همکاری هر چه بیشتر با این شرکت را داشته باشند

۳٫     تحصیل منافع مالی و اقتصادی (معادل یا بیشتر از زمینه‌های سرمایه‌گذاری و فعالیت) برای سهامداران و شرکاء در سرمایه‌گذاری و همکاری با توجه به منافع اجتماعی و آثار مثبت فعالیت‌های شرکت بر اقتصاد ملی و منطقه‌ای

۴٫     پاسخگویی به توقعات و نیازهای صاحبان سهام به عنوان مشاور امین و مجری ساخت و ساز‌های مورد نیاز آنان

۵٫     تمرکز فعالیت‌ها در بخش مسکن و تولید واحدهای مسکونی، اداری و تجاری در کنار سایر فعالیتها

۶٫     توسعه هر چه بیشتر فعالیت‌ها با استفاده از سایر منابع قابل دریافت همانند وام، مشارکت، پیش فروش و انعقاد قراردادهای همکاری و اقدامات مشترک با بخش خصوصی، عومی و شرکت‌های شناخته شده و صاحب نام در زمینه های بر شمرده

 

ورود به سایت

شرکت بازرگانی صبا بیمه ایرانیان ( سهامی خاص) در سال ۱۳۷۵ تأسیس شده است. این شرکـــت در نظر دارد به صورت جـــدی در زمینه مأموریتهای استراتژیک خود علیرغم محدودیتهای فضای کسب و کار و مضایق ملی و بین­ المللی فعالیت خود را ادامه دهد.

انجام امور بازرگانی با شرکای مناسب تجاری داخلی و بین­ المللی با حداقل ریسک در بالاترین کیفیت و در فضای مطمئن و سالم به همراه کارشناسان مجرب و با حفظ منابع سهامداران و رعایت قوانین کشور از مهمترین اهداف شرکت می­ باشد.

 

ورود به سایت